Ana Temalar

yapex-urungruplariYPXMALZEME
Antalya'da, çevre hinterlandı ile de geniş bir yapı malzemeleri pazarı bulunuyor. "Yapex Havzası" olarak tanımladığımız bu geniş etki alanında bulunan tüm yatırım ve projelere YAPEX ile ulaşmak mümkün.
Yapıların tüm fonksiyonları için ürünleri kapsayan YAPEX altyapıdan bitirme malzemelerine kadar tüm ürün seçeneklerini ziyaretçilerine sunuyor.

YPXRESTORASYON
Tarihi Kentler Birliği Belediyelerinin kentsel ve yapısal koruma-restorasyon projeleri ile standlı katılımcı oldukları, ÇEKÜL Vakfı ile birlikte gerçekleştirilen, YAPEX'in bu yıl altıncısını kapsamında bulundurduğu "Restorasyon" bölümünde tarihi yapı restorasyonları ve koruma projeleri için özel ürün ve uygulamalar sergilenmekte.

YPXAHŞAP
YAPEX'in her yıl daha da büyüyen ve ürün çeşitliliğini artıran bölümünü "ahşap mimari ve ürünler" standları oluşturuyor.
Başlıbaşına bir kategori olarak ziyaretçiye sunulan bu bölüm standlarında ahşap bazlı malzemelerden strüktürel elemanlara ve prefabrik yapılara kadar geniş bir ahşap yapı kültürü ve ürün yelpazesi sunuluyor.

YPXDOĞALTAŞLAR
YAPEX'in mimari uygulamalarda geniş bir ürün alternatifi sunduğu bölümü de mermerler, granitler ve diğer doğaltaşların sergilendiği standlar. Fuarın bu kategorideki standlarında tüm mimari uygulamalar için ebadlı, dekoratif ve işlenmiş doğal taş ürünler mimarlar ve inşaatçılarla buluşuyor.

YPXİÇMİMARİ
YAPEX, Antalya merkezli olmak üzere Akdeniz bölgesinde yüzlerce büyük ölçekli turizm tesisinin, gerek proje müellifleri gerekse işletmecilerinin her yıl izlediği, iç mekan yatırım ve yenilemeleri için stand-ürün çeşitliliğine başvurduğu bir "turizm mimarisi fuarı".
Bu kategorisiyle de fuar, mimar ve dekoratörlerin, tesis müteahhitlerinin, otel yatırımcı ve işletmecilerinin iç mekanlar için mutlaka izledikleri ürün yelpazesini kapsıyor.

YPXMİMARİ AYDINLATMA
Mimari aydınlatmanın "tasarım, tesisat, armatür" olmak üzere tüm bir sistem olarak yer aldığı bu YAPEX kategorisi için mimar ve içmimarlar, dekoratörler, elektrik mühendisleri, yapı uygulamacıları, tesis işletmecileri, ilgili standlardaki ürünleri ve teknik çözümleri izlemek üzere fuara yönlendiriliyorlar.

YPXTESİSAT&ENERJİ
Elektrik, elektronik ve mekanik... Enerji üretimi ve kullanımı... YAPEX'de her bir ürün grubunun özel ziyaretçi potansiyeli bulunuyor. Mühendisler, projeciler, altyapı projeleri, tesisat uygulamaları... YAPEX,"Tesisatlar" kategorisiyle fuarın son derece önemli bir ana ürün grubunu vurguluyor.

YPXMAKİNA&EKİPMAN
İnşaat alanları, şantiyeler... Üretim merkezleri, sanayi tesisleri, depolama ve lojistik alanları... İnşaat, Mermer, Turizm ve Tarım sektörleri... YAPEX Tüm bu çalışma alanları için makina-ekipman gruplarını kapsamına alıyor.


buton1
buton2
buton3
buton4
buton9

buton5_
buton6
buton10

buton7_
buton8_

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0