Tiny House Show

tiny_at_kapak2021_detay

   

Yeni Bir Yaşam Biçimi...  Yeni Bir Mimari...
Günümüz yaşam koşulları, kent ortamları, insan ilişkileri, ekonomik olanaklar ya da olanaksızlıklar, kişisel vizyon ve hedefler insanları yeni bir yaşam biçimine yönlendiriyor. Daha az tüketilen, daha ekonomik, daha çevreci, daha üretken, doğa ile daha yakın, insan ilişkilerinin daha samimi olabildiği, apartman ve yüksek konutlara hapsedilmemiş bir habitat:
          "Minimal"
          "Ekolojik"
          "Sürdürülebilir"
 
Doğaya yakın ve küçük arazilerde, imar/iskan sorunları bulunan mevkilerde, kıyı şeritlerinde, tarımla, hobi bahçeleri ile veya kişisel uğraşları ile daha verimli şekilde yaşam sürdürmeyi hedefleyen bir nüfus kitlesi çoğalıyor.
Kırsal veya kentsel alanlarda Tiny House (Küçük Ev) çözümleri ve beraberinde Karavan yaşamını tercih edenler için Tiny House Show İstanbul’da düzenleniyor.
Tiny House Show'da prefabrik özellikli, mobil olabilen, küçük alanlardaki her türlü yaşam biriminin tasarımlarını kapsayan ev projelerini ve prototiplerini izleyebileceksiniz. Küçük Ev projelerinde kullanılan her türlü altyapı ve iç dizayn ürünleri de fuarın kapsamında bulunuyor.

 
Fuar ve etkinliklere ilişkin tüm bilgilere buradaki kategorilerden ulaşabilirsiniz:
tinyanasayfa

 


buton1eng
buton2eng
buton3eng
buton4eng
buton9eng
buton5eng_
buton7eng__
buton8eng_
buton11eng

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0